.

.

година Нови Бесплатен превозот Мажите Графити Велосипедизам Џерси Полиестер Дише Велосипед Облека Multicolor Велосипедизам Облека Големина S-6XL

година Нови Бесплатен превозот Мажите Графити Велосипедизам Џерси Полиестер Дише Велосипед Облека Multicolor Велосипедизам

Степени:

DEN 1344.00 -38 %
DEN 2168.16
Износ
Това е достапна


Модата На Велосипедизам
Помалку Стрес, Уживаат Во Животот
Долготрајни и безбедно печатење дизајн
Животот На вистинскиот пат единствени дизајни се печатени со не-токсични состојки не се штетни за
вашата кожа и тоа трае долго време
Напредни Перформанси Ткаенина
Брз-апсорпција, Брза-сушење, Удобно и Дише материјали
Целиот Живот На Патеката производи направени од страна на мулти функционална напредни ткаенина
кој обезбедува најдобра состојба за велосипедисти.
Внимание
Стоката треба 1-2 недели да се направи. И потоа беше испратен од шенжен во вашата земја. Тоа може да трае 2 недели.
Затоа, јас ќе им даде на вашиот следење на број по 3weeks. Плус превозот време, треба 3-5 недели за да го добиете вашиот парцела.
Паладин е велосипедизам jeresey бренд , дизајниран и направен во Кина.
Младите со страст, нова единствена оригиналност, прекрасна боја, нека ви биде на сцената на патот.
Во вообичаените треба 3-5 недели за да го добиете вашиот парцела.Понекогаш може да се одложи. Причините, како што следува :
1.Премногу наредби треба да бидат направени така facoty треба повеќе време за да го направи тоа.
2.Лошите временски услови доведува до задоцнето авионски и природни катастрофи.
3.Транспорт се намали предизвикани од страна на Политичките несреќи.
4.Зафатени со работа е во поштата.
5.Одложен превозот времето е предизвикана од вашата земја локалниот обичај.
6.Други причини се надвор од нашата контрола.
Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.Pls не се отвори случај во вашите емоции порив. Тоа не е добро за решавање на проблемите.
Ве молиме да ни кажете што треба големина
Ви посакувам среќен шопинг!
Ние со нетрпение очекуваме да ви служи повторно во блиска иднина.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Навремено,Дише,Брз Сува,Анти-пот,Џебови
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
Долг Ракав
Џеб Опис :
Шлиц Џеб
Квантитет На Пакет:
еден
боја:
multicolor
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL 6XL
Објектот Состојба:
Нови
Спорт Тип:
Велосипедизам / Велосипеди / Велосипеди / Ropa Ciclismo
Јака:
Crewneck
Пакет:
Во Оригиналниот Пакет

Најдобрите понуди во категоријата