.

.

2017 нова невеста, свадба тост fishtail се облекуваат со сини Тенок Долг presided над настапи рамо вечер фустан TK644

2017 нова невеста, свадба тост fishtail се облекуваат со сини Тенок Долг presided над настапи рамо вечер фустан TK644

Степени:

DEN 3206.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
TK644
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Едно Рамо
Ткаенина Тип:
Тафт
Декорација:
Цвеќиња
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Thinkyounique
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Полиестер
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Едно Рамо
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
Слика Тип:
Вистински Слики

Најдобрите понуди во категоријата