.

.

година Бесплатен превозот Висока Јака Формално Партија Фустани Долги Вечерни фустани vestido де феста долго облека де соаре abendkleider TK666

година Бесплатен превозот Висока Јака Формално Партија Фустани Долги Вечерни фустани vestido де феста долго облека де соаре

Степени:

DEN 4070.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Половината:
Империја
Декорација:
Вез
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
Thinkyounique
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер
Воз:
Никој
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
Висок
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
TK666
Слика Тип:
Вистински Слики

Најдобрите понуди во категоријата