.

.

TINTON ЖИВОТ 15cm*500cm 2 Ролни/set Вакуум Sealer Складирање Кеси Одделение за Sous врски, за да обезбедат и Foodsaver

TINTON ЖИВОТ 15cm*500cm 2 Ролни/set Вакуум Sealer Складирање Кеси Одделение за Sous врски, за да обезбедат и Foodsaver

Степени:

DEN 456.00 -50 %
DEN 912.00
Износ
Това е достапна


Пакетот Вклучува :
2 ролни/set 15*500cm Храна Складирање Кеси

Повеќе информации

Број На Модел На:
ZKD1
Бренд Име:
TINTON ЖИВОТ
сертификација:
CE
Со Вакуум Торба:
No
Тип:
храна за складирање кеси
Извор На Енергија:
храна за складирање кеси

Најдобрите понуди во категоријата