.

.

УВ Ламба Замена за Heraeus NNI 60/35 XL

УВ Ламба Замена за Heraeus NNI 60/35 XL

Степени:

DEN 2400.00
Износ
Това е достапна


Еквивалент УВ Противобактериен Замена Heraeus NNI 60/35 XL ув ламба е 70 w, 450 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
сертификација:
УЛ,CE
Број На Модел На:
0-30qh
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата