.

.

MYRU 3D Печатење Водоотпорен Дрвото-наредени Трага Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките

MYRU 3D Печатење Водоотпорен Дрвото-наредени Трага Туш Завеси Бања Производи Бања Оркестарот со Куките

Степени:

DEN 729.00 -5 %
DEN 767.52
Износ
Това е достапна


1)100% Полиестер Платно,Водоотпорен,Еко-пријателски,
Mildew Отпорни,со 12 парчиња куките
2)Големина : 100 (ширина) X180 (должина) cm,120 (ширина) X180 (должина) cm,150 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X180 (должина) см,200 (ширина) X180 (должина) cm,180 (ширина) X200 (должина) cm
3)Машина За Миење Ладно.Не кајгана или собори сува
4)Пакет : 1 парче туш завеса,не се вклучуваат бања мат.

Повеќе информации

Големина:
120cm x 180cm, 150cm x 180cm, 180cm x 180cm, 200cm x 180cm, 180cm x 200cm, 100cm x 180cm
Бренд Име:
MYRU
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Полиестер
Стил:
Пастирски
Шема:
Растенијата

Најдобрите понуди во категоријата