.

.

Здраво Хром Бања Круг Када, Туш Тапа Set +Рака Туш/Врнежи Од Дожд Туш Поставите Torneira 53309/1 Када Допрете Миксер Тапа

Здраво Хром Бања Круг Када, Туш Тапа Set +Рака Туш/Врнежи Од Дожд Туш Поставите Torneira 53309/1 Када Допрете Миксер Тапа

Степени:

DEN 5403.00 -26 %
DEN 7301.28
Износ
Това е достапна

ние ќе се реши тоа за вас во 24 часа. Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е испорачан
3. Не држи во бизнис. Замена на неисправни објект во рок од 15 дена по производ е доставен. Лесно да се чисти. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) 5 ѕвезди,откако објектот бил пристигна во задоволителна состојба. имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе го поставите за цел успешно
3. ние ќе брод објект во рамките на 1-3 дена по сте го направиле плаќање, за повеќето од акциите производи
2. Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
1. Вртливата топката заеднички прилагоди одговараат на вашите треба Функција : Туш Чешми Функција : Ѕид Стил : Современи Крај : Хром Туш Глава : Врнежи од дожд Туш главата Материјал : Пластични Рачен Туш : Пластични Туш главата Димензија : 8" ( 200mm Број на Рачки : Еден се Справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Месинг Тапа Spout Материјал : Месинг Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа. Полиран Хром финиш.Ние ја напуштат повратни информации за секоја завршена трансакцијата. ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош . Ве молиме контактирајте со нас преку "порака" или "trademanager" линк на дното лево доколку имате какви било прашања или проблеми. Ние ги цениме вашите повратни информации и ние ќе се стремиме да обезбедиме најдобри aliexpress искуства на нашите клиенти. Заврши со топла и ладна вода црева & стандардни додатоци. можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Поради обемот на трансакцијата ние ја напуштат повратни информации во серии. Доаѓа со 2 години производство гаранција
1. Ние веруваме повратни информации е важен дел од aliexpress процес.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш нема да има царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.

Повеќе информации

боја:
Бела
Тип:
Бања & Туш Чешми
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Големина:
8 inch
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
53309/1
Функција:
Врнежи Од Дожд Туш Сет
Стил:
Современа
Површина:
Полиран Хром
туш главата:
Пластични Спреј Врнежи Од Дожд
Вентил Тип Материјал:
Керамички Вентил
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Инсталација Дупка:
две дупки
Број на Рачки:
Една Рачка
Вода Под Притисок:
0.1-0.7 Mpa
Ладна и Топла Префрлате:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата