.

.

1pair Нови бои 700C 88mm clincher прирабници Песна Трки фиксна опрема велосипед целосна јаглерод велосипед wheelsets 20.5 23 ширина 25мм Слободен брод

1pair Нови бои 700C 88mm clincher прирабници Песна Трки фиксна опрема велосипед целосна јаглерод велосипед wheelsets 20.5 23

Степени:

DEN 15743.52
Износ
Това е достапна


5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!.1 kg
Велосипед Тип на : Фиксен Менувач Велосипед / Песна велосипед
Помина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, Царинење е одговорност на купувачот, купувачот треба да одговорен за сите даноци.)
вклучува центрите (Фиксна Опрема Велосипед со Фиксен Менувач центри со една брзина фиксна опрема)
Тежина : околу Предните тркала 0.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.5 mm)
Боја : бела; жолта; црвено; црна; зелена; сина; портокал; виолетова; розова; (ве Молиме изберете ја вашата омилена боја. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.92 кг , Задните тркала 1.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. )
Материјал : 3 K / UD / 12 K Јапонија T700 карбонски влакна
Дупка грофот : 32 дупки
1pair wheelset (една пред и една задните тркала)
вклучуваат краци (бела или црна боја краци, кога ќе поставите вашата нарачка,ве молиме во ред "забелешка" кажи ми вашата потреба боја на краци, стандардни е црна боја.

Повеќе информации

боја:
бела, жолта, црвена, виолетова, зелена, сина, црна, портокалова, розова
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
По завршувањето:
Боја Слој
Тркала Материјал:
јаглерод
Зборуваше Дупка:
32H
Број На Модел На:
88mm clincher rim-Фиксна Опрема велосипед
Применливи Велосипед:
Фиксна Опрема Велосипед / Песна велосипед
Големина:
700C
1pair wheelset:
еден предните тркала и еден задните тркала
Карактеристики:
собрани се заврши вклучуваат краци и центри
Rim ширина:
20.5 / 23 / 25мм (default 20.5 mm)
Бои:
бела; жолта; црвено; црна; зелена; сина; портокал; виолетова; розова;
државната:
100% нови

Најдобрите понуди во категоријата