.

.

3-Начин Monopod + Tripod + Gopro завртка + Зафат Супер Магија Планината се Држиме за GoPro Херој 4 /3

3-Начин Monopod + Tripod + Gopro завртка + Зафат Супер Магија Планината се Држиме за GoPro Херој 4 /3

Степени:

DEN 834.00 -8 %
DEN 906.72
Износ
Това е достапна


За производот
1. Пол Планината е telescoping продолжување пол направени за да се фати на акција од секој агол
2. Едноставен за инсталација и отстранување
3. Прецизен дизајн и лесно ракување
4. Издржливи и мала тежина
5. Внимателен дизајн на брз спин knob за брз и лесен за монтажа
6. Не се лизга се справи за подобро користење на искуство и прекрасен чувство на допир.
7. Тоа може да се користи мини tripod.
8. Оваа ултра разноврсна планината може да се користи во три главни начини : како камера зафат, продолжување, рака или tripod.
9. Виткање рака е совршен за POV или следат-cam снимката, и го прави лесно да се фати selfies без планината се појавува во шут
10. Кога се одделуваат од рака, дршката двојки како камера зафат.
11. Она што се чуваат во дршката е лесен, мини tripod што може да се отстрани и се користат на сопствена или во комбинација со рачка.

Повеќе информации

Број На Модел На:
Херој 4 /3
Употреба:
Дигитална Камера
Тип:
Monopod
Материјал:
Monopod

Најдобрите понуди во категоријата