.

.

TH-01 Telephoto Зум Објектив Заградата Долго-Фокусот на Објективот на Камерата за Поддршка на Носителот SUNWAYFOTO, РПС

TH-01 Telephoto Зум Објектив Заградата Долго-Фокусот на Објективот на Камерата за Поддршка на Носителот SUNWAYFOTO, РПС

Степени:

DEN 1248.00
Износ
Това е достапна

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Бесплатен Превозот НАЈСИЛНИТЕ ФОТО ТИ-01 Telephoto Зум Објектив Заградата Долго-Фокусот на Објективот на Камерата за Поддршка на Носителот SUNWAYFOTO, РПС
TH-01 Главни Карактеристики : 1. Се користи со НАЈСИЛНИТЕ ФОТО мулти цел железнички FP-250, FP-200 или FP-3 O0(се продава одделно), инсталирани меѓу долгорочни фокусот на објективот и камера тело, споделување на тежината на камерата планината за да се заштитат долго-фокусот на објективот и камера планината од оштетување, но исто така и зголемување на стабилноста. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ви благодариме за вашата помош и најдобри желби за вас!
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Растојанието на завртката дупки поврзување мулти цел железнички е за 120mm; 3. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5 cm да се инсталира оваа комбинација. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Пакетот Вклучува :
1 x Долго-Фокус Леќа Поддршка ТИ-01
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Повеќе информации

Бренд Име:
НАЈСИЛНИТЕ
Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
TH-01

Најдобрите понуди во категоријата