.

.

Целосен Метал Професионални Gradienter Анкетирање На Камерата Tripod Главата Мерење Leveler Ниво Регулаторот 3/8 Завртка Планината Панорамски

Целосен Метал Професионални Gradienter Анкетирање На Камерата Tripod Главата Мерење Leveler Ниво Регулаторот 3/8 Завртка Планината

Степени:

DEN 1577.28
Износ
Това е достапна

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !
Карактеристики : Алуминиум легура CNC обработка, anodizing 3 Насока фино штелување, +/-10degree спектар Врвот 3/8 тема, за различни камера планината Дното 3/8 тема дупка, компатибилен со поголемиот дел од tripod Материјал : Matel Дизајн : 3/8 Тема планината Граница димензија : 75mm x 40mm Нето Тежина : 0.23 Кг Боја : Црна и Сина Погоден за : Сите tripod со 3/8 завртка и сите опрема со 3/8 завртка дупка. Пакетот Вклучува 1 (парче) x Следење на Број 1 (парче) x Gradienter Глава

Повеќе информации

Бренд Име:
EINGCA
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
00
Пакет:
No

Најдобрите понуди во категоријата