.

.

Бесплатен Превозот HTD285-5M-15 заби 57 ширина 15mm должина 285mm HTD5M 285 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD285-5M-15 заби 57 ширина 15mm должина 285mm HTD5M 285 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Степени:

DEN 1080.00
Износ
Това е достапна


Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм. 30мм,35mm,40mm,45mm . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Повеќе информации

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD 5M
Тип:
времето појас
материјал на појас:
Гума, Neoprene со Fiberglass core
Должина:
285mm
Ширина:
15mm
Забите број:
57
Теренот:
0.197(5.00 mm)
Појас За Висина:
0.15(3.81 mm)
Забот Висина:
0.082(2.08 mm)
Вчитување капацитет:
130N/mm
Количина:
5pcs

Најдобрите понуди во категоријата