.

.

Бесплатен Превозот HTD400-5M-15 заби 80 ширина 15mm должина 400mm HTD5M 400 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD400-5M-15 заби 80 ширина 15mm должина 400mm HTD5M 400 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Степени:

DEN 1392.00
Износ
Това е достапна

30мм,35mm,40mm,45mm . Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Повеќе информации

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD 5M
Тип:
времето појас
материјал на појас:
Гума, Neoprene со Fiberglass core
Должина:
400mm
Ширина:
15mm
Забите број:
80
Теренот:
0.197(5.00 mm)
Појас За Висина:
0.15(3.81 mm)
Забот Висина:
0.082(2.08 mm)
Вчитување капацитет:
130N/mm
Количина:
5pcs

Најдобрите понуди во категоријата