.

.

Бесплатен Превозот HTD390-5M-15 заби 78 ширина 15mm должина 390mm HTD5M 390 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD390-5M-15 заби 78 ширина 15mm должина 390mm HTD5M 390 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Степени:

DEN 1344.00
Износ
Това е достапна

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Повеќе информации

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD 5M
Тип:
времето појас
материјал на појас:
Гума, Neoprene со Fiberglass core
Должина:
390mm
Ширина:
15mm
Забите број:
78
Теренот:
0.197(5.00 mm)
Појас За Висина:
0.15(3.81 mm)
Забот Висина:
0.082(2.08 mm)
Вчитување капацитет:
130N/mm
Количина:
5pcs

Најдобрите понуди во категоријата