.

.

Бесплатен Превозот HTD445-5M-15 заби 89 ширина 15mm должина 445mm HTD5M 445 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD445-5M-15 заби 89 ширина 15mm должина 445mm HTD5M 445 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Степени:

DEN 1488.00
Износ
Това е достапна


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. 30мм,35mm,40mm,45mm .
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Повеќе информации

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD 5M
Тип:
времето појас
материјал на појас:
Гума, Neoprene со Fiberglass core
Должина:
445mm
Ширина:
15mm
Забите број:
89
Теренот:
0.197(5.00 mm)
Појас За Висина:
0.15(3.81 mm)
Забот Висина:
0.082(2.08 mm)
Вчитување капацитет:
130N/mm
Количина:
5pcs

Најдобрите понуди во категоријата