.

.

Бесплатен Превозот HTD410-5M-15 заби 82 ширина 15mm должина 410mm HTD5M 410 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD410-5M-15 заби 82 ширина 15mm должина 410mm HTD5M 410 5M 15 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Степени:

DEN 1416.00
Износ
Това е достапна

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.

Повеќе информации

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD 5M
Тип:
времето појас
материјал на појас:
Гума, Neoprene со Fiberglass core
Должина:
410mm
Ширина:
15mm
Забите број:
82
Теренот:
0.197(5.00 mm)
Појас За Висина:
0.15(3.81 mm)
Забот Висина:
0.082(2.08 mm)
Вчитување капацитет:
130N/mm
Количина:
5pcs

Најдобрите понуди во категоријата