.

.

Пристигнуваат 4pcs Метал Топката Торта Декорирање Sugarcraft Моделирање Машина

Пристигнуваат 4pcs Метал Топката Торта Декорирање Sugarcraft Моделирање Машина

Степени:

DEN 187.20
Износ
Това е достапна

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме! Идеален за употреба со Фондан Колачи, Шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење, колачиња или занает глини со вашата имагинација.
Употреба и лесно да се чисти.
Боја : испрати по случаен
Материјал : не ' Рѓосувачки челик и гумена рачка
Тежина : 126g
Количина : 4pcs
Пакет се вклучени : 4 Pcs Фондан торта алатка
Answer : ___________________________ Note :
Алатки кои се користат со прехранбени производи треба да бидат одвоени од оние што се користат со непрехранбени материјали.
За вашите мали деца безбедноста,овие алатки треба да се чува подалеку од нив.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
SZ-NFLC-I021060
Бренд Име:
SSGP

Најдобрите понуди во категоријата