.

.

фондан торта дизајн бебето омилена Замокот алуминиум nonstick bakeware француски колачи украсување алуминиум пан торта бесплатен превозот

фондан торта дизајн бебето омилена Замокот алуминиум nonstick bakeware француски колачи украсување алуминиум пан торта бесплатен

Степени:

DEN 993.12
Износ
Това е достапна


ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам,Western Union и Банкарски Трансфер . Ако нашите Trade Manager е присутен,ве молиме да ни оставите порака, Станица Писма. Бразил 30-120 дена.
[Име на производ] : Замокот алуминиум метал nonstick bakeware [Цена на Производот] : US20.Ако не добија објектот ќе купи од нас во рок од плаќањето,ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ние ќе ги пратите пратката и да дознаете што не е во ред,ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор! 2.време на испорака : - преку express(DHl ПРОЗОРЦИ Fed EX ЕМС);Општо 7-10 дена.Ако имате било какви проблеми,коментари или прашања,ве молиме контактирајте со нас befor остават негативен или неутрален повратни информации и ние ќе ви ги реши сите ваши concems и да се постигне спогодбено решение.Објекти купување ќе бидат издадени во 3-7 дена. ако имате било какви прашања во врска со плаќање или цена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Русија 30-90 дена.Ние сме посветени на тоа сите ние може да обезбеди имате пријатни купување искуство, така што ќе се поттикнуваат да ги сметаат ни за сите ваши furure набавки. (Време на гаранција,Дополнителни трошоци цитат) - преку воздух mail(Кина Пост Воздух Mail, Кина Пост Воздух Парцела ,Ez Post OM плус,EPACKET,e-EMS,Hongkong Post Воздух Mail ,Шведска Пост ,Сингапур Пост,Швајцарската Пост ) Генерално 15-60 дена.2 cm [Опис на Производот] : алуминиум калапи неизбежна гребнатини, но не влијае на користењето.69/парче [Производ Материјал ] : Алуминиум [Спецификација за Производ] : Должина : 27cm Ширина : беа 25,5 cm висока : 5.Товарни канал избор поштенски парцела (Кина Пост Воздух Mail, Кина Пост Воздух Парцела, Ez Post OM плус, EPACKET, e-EMS, Хонгконг Пост Воздух Mail, Шведска Пост, Сингапур Пост, Швајцарската Пост), поради поштенски канали пристигнување време е многу нестабилен, со одредби во рамките на платформата за да се овозможи доаѓањето време ние не ќе го прифати наплата и спорови.Нашиот приоритет број еден е 100% задоволството на нашите клиенти, затоа одличен фидбек е многу важна за нас . Ако ви е потребна висока, ве молиме да се разгледа внимателно ly го направи некој друг! Се разбира, ние ќе се обидеме да се избегне кога во бродот.Сите бараме шанса да се направи што нашите клиенти среќни. Ајде да уживаат во шопинг во dongling мед е продавница . Ако дојде од Бразил, Русија, тогаш ќе го изберете само поштенски пакет и ЕМС.

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
SQ3158
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EZ ПЕЧЕЊЕ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
алуминиум AAO
Обликот:
Замокот
is_customized:
Yes
Тип:
торта материјали,торта Алатка, торта тави,Bakeware
Погоден за:
Торта,Леб,Косата,чоколадо
Предности:
Лесен за употреба,Супер Лесно да се Чисти
Употреба:
Фурна Безбедно Замрзнувач Безбедно
Количина:
1pcs
Функција:
Направи крем торта,Сунѓерот Торта,Торта Chiffon
Пакување:
oppbag

Најдобрите понуди во категоријата