.

.

торта декорирање швајцарската ролни цртан филм насликани црвена боја силикони печат подлога Helveticrolls дизајн силикони мат бесплатен превозот

торта декорирање швајцарската ролни цртан филм насликани црвена боја силикони печат подлога Helveticrolls дизајн силикони мат

Степени:

DEN 568.80
Износ
Това е достапна


Продавачот Потсетник ви Благодарам многу за доаѓање до нашата продавница. Пред купување, прочитајте ги инструкциите внимателно. 1. Објекти купување ќе биде предаден во 3-7 дена. 2. Ако вашата цел е помалку од $ 5, бесплатен превозот. Тоа е предаден во Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Не земјата на дестинација следење на информации. Ако вашата цел се повеќе од $ 5, бесплатен превозот. Превозот со Пост Регистрирани Воздух Mail. Повеќето земји имаат песна и знак евиденција. (Канада, Австралија, Холандија и Велика Британија во некои области, нема да има знак евиденција. Ако ви треба подобро следење, одберете e Packet Превозот.) Дојде време е утврдена од страна на давателите на поштенски оператори, и ние не може да ветување за да се контролира. Карго одложувања, ве молиме да се разбере. Бидејќи логистика одлагање, да ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации не е фер. 3. Ако треба да биде многу брзо за да се добие стоки, ве молиме изберете DHL / EMS курир таквите канали. Од денот на испорака, 10 дена може да ја прими стоката. 4. Ве молиме да го прочитате детални информации и слики пред да го купат. Секој од нашите производи има детални големина марка. Да се избегне, бидејќи големина не ги исполнува вашите потреби и барања, и се враќа. Не ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации за оваа причина. 5. Не грижете се ако не сте добиле стоката или добиле било каква штета или недостатоци. Ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе обезбеди фотографии и докази. Ние ќе рефундирање или ре-пратката. 6. Откако ќе го добиете производот, ние се надеваме да го добиете вашиот искрени Повратни информации. Вашите повратни информации, добра или лоша, е наша најдобра поддршка. Ние ќе бидеме врз основа на повратните информации, подобрување на квалитетот на стоки и услуги.
[ Име на производ] : швајцарската ролни цртан филм насликани црвена боја силикони печат подлога [Цена на Производот] : US11.85/парче [Производ материјал] : Храна одделение силиконски [Спецификација на Производот] : Должина : 30cm Ширина : 30cm
Answer : ___________________________ NOTE : швајцарската се тркалаат мат двете страни, може да направи повеќе од 4 шема.
црвена боја : 1.пинк срцето 2.шарени точки 3.браун и бели зајаци
4. какао жирафа

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
ZDSM17
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
EZ ПЕЧЕЊЕ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
храна одделение силиконски
Обликот:
Швајцарскиот се тркалаат мат
Тип:
торта материјали,торта Алатка,силикони печење ма
Погоден за:
Сунѓерот Торта,Торта Декорирање
Предности:
Не-стап,Лесен за употреба,Супер Лесно да се Чисти
Употреба:
Тесто, колачи, пита,Торта дизајн
Функција:
Направи Швајцарскиот се тркалаат,Сунѓерот Торта
Температура:
-40℃--- 240℃
Количина:
1pcs
Пакување:
Блистер

Најдобрите понуди во категоријата