.

.

18 Празнина Младата Месечина Форма Силикони Торта Калап за Cupcake Слаткарница Jello Muffins ,Случаен Боја

18 Празнина Младата Месечина Форма Силикони Торта Калап за Cupcake Слаткарница Jello Muffins ,Случаен Боја

Степени:

DEN 227.00 -5 %
DEN 239.04
Износ
Това е достапна

Објектот Спецификација : Материјал : Силикон Шарени : Испрати по Случаен избор Големина : 28.5 cm x19.5 cm x1.5cm /11.22" x7.67" x0.59 " Тежина : 125g Работна Температура : -60 на +240° C Пакет се Вклучени : 1 x 18 Празнина Младата Месечина Силиконски Калап

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Бренд Име:
Anivia
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
MF462

Најдобрите понуди во категоријата