.

.

Снег Кралицата Ана Елса роденден украси дете партија материјали торта чоколадна кутија orminhas став doces 50pcs/многу AW-0506

Снег Кралицата Ана Елса роденден украси дете партија материјали торта чоколадна кутија orminhas став doces 50pcs/многу AW-0506

Степени:

DEN 333.00 -30 %
DEN 475.20
Износ
Това е достапна


2014 Снег Кралицата
Тема cupcake Wrappers
Количина : 50pcs Wrappers
Материјал : висок квалитет на храна одделение хартија
Големина : 11cm*11cm
Напомена : wrappers не ги вклучуваат opp декоративни хартија.
Превозот :
Сите стоки ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух-mail во рок од 3 дена по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд) .
Обично може да добиете пакет брзо во рок од 12 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 26-34 дена да пристигнат. Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
·Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
· Услуги на клиентите е многу важно за нас.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот оценка, Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Топло Совети :
1)Ако сакате да купите голема количина, pls контакт добавувачи.
2)ве Молиме обидете се да се обезбеди што детални информации што е можно за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и мобилен телефон број.
3)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики.
4)Ако руската Федерација клиент, pls испратете ни го вашето целосно име и презиме, на друго место, можеби не доби стоки
Благодарам многу!

Повеќе информации

Бренд Име:
TONGMENG
Материјал:
Картон
Шема:
Цртан филм животно,Цртан Слика
Повод:
Роденден,Децата Ден,Партија
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата