.

.

4x Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За HP Color Laserjet pro 3000 2700 М F8450 МФ-8450 MF8450 H7560A Q7560A Печатач

4x Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции + Чипови За HP Color Laserjet pro 3000 2700 М F8450 МФ-8450 MF8450 H7560A Q7560A

Степени:

DEN 960.00 -20 %
DEN 1199.52
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
Применливи модели : За HP принтер
H7560 A Q7560 A / H7561 A Q7561 A H7562 A Q7562 A H7563 A Q7563 A
Color Laserjet pro 3000 2700 М F8450 МФ-8450 MF8450 & Поврзани со Касети За КАНОН принтер

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),
Answer : ___________________________ Note : 1 Сет Тонер + 1 Сет Чип (Б.К/C/M/Y секој 1 buc)

Повеќе информации

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
HP,CANON
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата