.

.

4 x 40g Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За Брат MFC-9465CDN MFC-9560CDW MFC-9970CDW TN315/325/345/375/395 TN375 Печатач

4 x 40g Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За Брат MFC-9465CDN MFC-9560CDW MFC-9970CDW TN315/325/345/375/395 TN375 Печатач

Степени:

DEN 979.00 -20 %
DEN 1223.52
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
Применливи модели :
За Брат печатач
TN315 TN325 TN345 TN375 TN395
ХЛ-4140 CN ХЛ-4150 CDN ХЛ-4570 CDWT ХЛ-4570 CDW MFC-9465 CDN MFC-9560 CDW MFC-9970 CDW

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),

Повеќе информации

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Најдобрите понуди во категоријата