.

.

4x 40g Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За DELL Боја Smart Мултифункционален H625cdw S2825cdn H825cdw C2660dn C2665dnf Печатач

4x 40g Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За DELL Боја Smart Мултифункционален H625cdw S2825cdn H825cdw C2660dn C2665dnf

Степени:

DEN 902.00 -20 %
DEN 1127.52
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
Применливи модели : За DELL Печатач
Црна : Б.К.
Синозелена : C
Магента : М
Жолта : Y
Боја Smart Мултифункционален H625cdw S2825cdn H825cdw
Боја Печатач C2660dn C2665dnf
E525 W C3760n C3760dn C3765dnf 1250 C 1350 CNW
1355 CN 1355 CNW C1660 W 1320 C C1760nw C1765nf
C1765nfw 1230 C 1235 CN 2130 2135 2150cn 2150cdn
2155cn 2155cdn 3100 3000 3010 5100 5110

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),

Повеќе информации

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Најдобрите понуди во категоријата