.

.

5.1 инчен 4 јули црвено/бело/сина ѕвезда кристал конектор Бикини Конектори Кристал конектори 10pcs RCM62

5.1 инчен 4 јули црвено/бело/сина ѕвезда кристал конектор Бикини Конектори Кристал конектори 10pcs RCM62

Степени:

DEN 870.00 -12 %
DEN 988.80
Износ
Това е достапна


ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 130mm,должина на : (5.1 инчи) Позлата : Сребро MOQ : 10pc s КУПУВАЊЕ БАРАЊЕ : За позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот ПРЕВОЗОТ ЦЕНА : бесплатен превозот за кина пост/E-pack,ако цел износ над $160, Слободни UPS-от,DHL,SF,EMS,FEDEX изразат.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,ви благодариме ЗА ПОВРАТНИ информации : Ние ја цениме брз потврда на стоки приемот и позитивни зборови ЗА ВРАЌАЊЕ : Наплата се дадени еднаш продавачот ја прими пратката од купувачот нормално. Купувачот мора да ги плати за да брод од нивниот пакет назад до продавачот.

Повеќе информации

Материјал:
Метал
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Техника:
позлата
Употреба:
Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Тока Тип:
Pin-Токи
Број На Модел На:
RCM62
Функција:
никел слободни и да доведе слободни
Тип На Производ:
Токи
Бренд Име:
KimXY
Стил:
Кристал Токи,Кристално Кристал конектори
MOQ:
30pcs
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата