.

.

10pcs/многу DIY Куче Јака 2.0 cm метал прилагодливи тока куфер Лента за лизгање тока suspender хардвер тока 3 бои

10pcs/многу DIY Куче Јака 2.0 cm метал прилагодливи тока куфер Лента за лизгање тока suspender хардвер тока 3 бои

Степени:

DEN 155.00 -19 %
DEN 191.52
Износ
Това е достапна


10pcs/многу DIY Куче Јака 2.0 cm метал прилагодливи тока куфер Лента за лизгање тока suspender хардвер тока 3 бои
100% Сосема Нов!
Големина : 20mm
Тежина : 10g/еез
Боја : Сребро, Злато, црна
Материјал : цинк легураПластика
Пакет : OPP вреќа
Опис : Метални додатоци за DIY Куче јака
Со нарачување правила : ве Молиме кликнете на за да купи количеството што го сакате, било бараат само оставете порака за нас.
Производ шут :
LXK-001 Сребрена
LXK-002 Злато
LXK-005 Црна+Пластика
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење

Повеќе информации

Големина:
20mm
Тип На Производ:
Токи
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Чевли,Ремени,Торби
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Функција:
DIY за Куче Јака
Број На Модел На:
LXK-001, LXK-002, LXK-005
Декорација:
Токи
Име на производ:
Прилагодливи Тока
Ефект:
поврзете се
Боја:
сребро, злато, црна
Големина:
20mm
Ако имало било инвентар:
Yes
Времето за испорака:
Еден ден
Материјал:
цинк легурапластика
Тежина:
10g
Пакување:
OPP вреќа
превозот метод:
Кина пост

Најдобрите понуди во категоријата