.

.

Нови оригинални Мулти-Контролор Копчето За Cano 5D Mark III / 5D3 / 5DIII Дигитална Камера Поправка на Дел CB3-7903 и CB3-7548

Нови оригинални Мулти-Контролор Копчето За Cano 5D Mark III / 5D3 / 5DIII Дигитална Камера Поправка на Дел CB3-7903 и CB3-7548

Степени:

DEN 475.20
Износ
Това е достапна

100% Нови оригинални Мулти-Контролор Копчето За Cano 5 D Mark III / 5 D3 / 5 DIII Дигитална Камера Поправка на Дел CB3-7903 и CB3-7548
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Повеќе информации

Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Фокусна Должина:
23
Посебна Карактеристика:
Никој
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Тип На Сензор:
CMOS
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Број На Модел На:
5DIII
Чување Тип:
SD Картичка
надворешен блиц:
Yes
Бренд Име:
youe блескаше

Најдобрите понуди во категоријата