.

.

нови Flex Кабел За Olympu E-PL3 EPL3 EPL5 E-PL5Digital Камера Поправка Дел

нови Flex Кабел За Olympu E-PL3 EPL3 EPL5 E-PL5Digital Камера Поправка Дел

Степени:

DEN 1435.20
Износ
Това е достапна

нови Flex Кабел За Olympu E-PL3 EPL3 EPL5 E-PL5 Digital Камера Поправка Дел
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Повеќе информации

Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Број На Модел На:
E-PL3 EPL3 EPL5 E-PL5D
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Фокусна Должина:
23
Посебна Карактеристика:
Никој
надворешен блиц:
No
Големина На Екранот:
< 2
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Тип На Сензор:
CMOS
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Чување Тип:
SD Картичка
Бренд Име:
youe блескаше
Сензор Тип На Елемент:
ccd

Најдобрите понуди во категоријата