.

.

50x160cm Вкусни Зеленчук Печатени Памучна Ткаенина За DIY шиење Кукла Крпа постелнина quilting Дома Декорација

50x160cm Вкусни Зеленчук Печатени Памучна Ткаенина За DIY шиење Кукла Крпа постелнина quilting Дома Декорација

Степени:

DEN 224.00 -6 %
DEN 238.56
Износ
Това е достапна

Слатка 50x160cm Шарени Свеж Зеленчук Печатени Памучна Ткаенина За DIY шиење Кукла Крпа постелнина quilting Име на Производ : СП-529 A Слатка и Шарени Свеж Зеленчук Печатени Памучна Ткаенина Материјал : 100% Памук Боја : како што покажа Големина : 50x160cm (намалување од рака, tolearance 3cm) Пакет Содржина : 1pc на избраната боја ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче (50x160cm), ќе биде континуирано парче без сечење се допаѓа, ако цел 2 парчиња, ќе испрати 100x160cm

Повеќе информации

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Dobby

Најдобрите понуди во категоријата