.

.

160CM Ширина Сива Цвеќиња Памучна Ткаенина Twill Ткаат Памук Комбинација Ткаенина tecido

160CM Ширина Сива Цвеќиња Памучна Ткаенина Twill Ткаат Памук Комбинација Ткаенина tecido

Степени:

DEN 912.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Велур Ткаенина Тип:
Никој
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Ширина:
160cm
Функција:
Дише
Плетени Тип:
Други
Nonwoven Техника:
Други
Тип:
Twill памук ткаенини
Тип На Производ:
Twill памук ткаенини
реден број:
HYC0106
боја:
печатени памук ткаенини
Функција:
Дише
Тип:
Twill ткаенина
Материјал:
Памук
Ширина:
160cm
Местото на Оригиналот:
Guangdong
Користи:
погоден за завеси, автомобил покритие, кукла, паричник, ракавици, завеси
is_customized:
YES

Најдобрите понуди во категоријата