.

.

YILONG 1pcs Алуминиум Легура Тетоважа Зафат Со Назад Матични Справи со Притисокот Тетоважа Машина Цевка Совет за Полнење Мулти Боја

YILONG 1pcs Алуминиум Легура Тетоважа Зафат Со Назад Матични Справи со Притисокот Тетоважа Машина Цевка Совет за Полнење Мулти

Степени:

DEN 367.00 -15 %
DEN 431.52
Износ
Това е достапна

1 Pcs 35 MM Про Алуминиум Легура Тетоважа Зафат Со Назад Тетоважа Машина Резерви се Справи со Пиштол Цевка 5 Боја Тип : Тетоважа Зафат Материјал : Алуминиум за Еднократна употреба : Без Облик : Тркалезна Број на Модел : Тетоважа Костец Опис : Материјал : Алуминиум Легура Зафат Дијаметар : App 5x2cm Назад Матични : App 5cm Боја : Црвена,Црна,Виолетова,Сребрена,Зелена(Праќање по Случаен избор) Количина : 1 Packge Includs : 1 x Справи со Костец Забелешка : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење на податоци 3.Ве молиме овозможи 2-3cm грешка

Повеќе информации

Тип:
Тетоважа Зафат
Материјал:
Алуминиум
Расположливиот:
No
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
1700365
Бренд Име:
YILONG

Најдобрите понуди во категоријата