.

.

300pcs Избрани Изолирани Терминал Асортиман за Полнење Електрични Terminator

300pcs Избрани Изолирани Терминал Асортиман за Полнење Електрични Terminator

Степени:

DEN 652.32
Износ
Това е достапна

Ние можеме да снабдување Не-изолирани Лопата Терминали Завртка на Wire Конектор Изолирани Кука Терминали ,Затворени-Крај Конектори, конектор, кабел конектор, wire конектор, изолирани прстен терминали, вилушка пред-изолирани терминали, pin пред-изолирани терминали и цевка пред-изолирани терминали. Ние може да обезбеди добар квалитет и добра услуга со конкурентни цени .
Ако ви треба голема количина на стока,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се направи најдобра цена за вас.
Објектот специфики : Бренд Име : LI KUAI
Број На Модел : A-18-3
Место на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно)
Опис На Производот :
Објектот Нема КОЛИЧИНА Објектот Нема КОЛИЧИНА RV5-5 5 SVM2-4 20 RV1.25-4 25 MDD2-250 20 RV1.25-5 25 FDD1.25-250 20 RV2-3 20 BV5 5 RVS2-4 20 BV1 10 RVL2-5 10 SVS1.25-4 20 RV5.5-6 5 MDD1.25-250 20 RV1.25-3 25 FDD2.-250 20 SV1.25-3 20 BV2 10
Ние може да обезбеди брз splice магарешки заклучување брз splice жица конектори ИЗОЛИРАНИ ЗАДНИК КОНЕКТОР изолирани куршум машки прекинува insulatd куршум женски прекинува изолирани машки прекинува изолирани машки терминал , изолирани женски терминал изолирани pin терминали, терминали, изолирани терминали, бакар терминал, изолирани прстен терминали, вилушка пред-изолирани терминали, pin пред-изолирани терминали и цевка пред-изолирани терминали. Ние може да обезбеди добар квалитет и добра услуга со конкурентни цени.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Crimp Терминал
Тип:
Splice
Број На Модел На:
Избрани Изолирани терминал поставите Женски машки disconnector
Изолација Материјал:
ПВЦ
Тип:
Crimp Терминал
Материјал:
месинг или бакар
боја:
боја мешавина
Функција:
Водоотпорен
Примена:
Погоден за кабелот
Пакет:
пластична кутија
Име на производ:
Избрани комплет наместен

Најдобрите понуди во категоријата