.

.

POWERTI 20pcs/многу Силиконска Гума Тенис Вибрации Dampener Апсорбер Смешно Тениски Рекет Намали Шок 5colors

POWERTI 20pcs/многу Силиконска Гума Тенис Вибрации Dampener Апсорбер Смешно Тениски Рекет Намали Шок 5colors

Степени:

DEN 683.00 -10 %
DEN 758.40
Износ
Това е достапна


Имаме добри критики од нашите клиенти низ целиот свет. види подолу.

Повеќе информации

Број На Модел На:
тенис dampener јазол
Додаток Тип:
Други
Бренд Име:
POWERTI
рекет dampener:
тенис Шок јазол
тенис анти шок:
тенис dampener
тенис рекети:
тенис додаток
каталог:
тенис вибрации dampener
боја:
како Слика
Повод:
Спорт ,Надвор
Функција:
намалување на стресот
Додаток Тип:
Други
Количина:
20pcs/многу Тенис Вибрации Dampener
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата