.

.

2017 Авто Вратата Штит На Додаток За ISUZU D-MAX 2012 2013 2014 2015 година Со Црна Боја Дожд Прозорец Стакло Ycsunz

2017 Авто Вратата Штит На Додаток За ISUZU D-MAX 2012 2013 2014 2015 година Со Црна Боја Дожд Прозорец Стакло Ycsunz

Степени:

DEN 1885.00 -30 %
DEN 2693.76
Износ
Това е достапна

Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано.
Сите продажни се конечни. П : како да го потврди прибор погодни за вашиот автомобил?
О : Прво бидете сигурни дека моделот година и потврдите автомобил слика. Ако производот е надвор од акциите, тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена. П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат, тие се направени од високо квалитетни материјали. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали. Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста. Ако сакате да се добие стоката брзо , можете да одберете да ги користите DHL за испорака,
обично 5-7 дена се добие производ од DHL, но купувачот мора да додадете превозот цена. П : По плаќање, колку долго на производот ќе биде предаден?
О : Ако производот е на залиха, Тоа ќе биде предаден во рок од 2 дена. Дополнителни прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас директно.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да con такт купувачот. Некои од
земјата 26-60 дена. Ви благодариме. Држејќи во автомобил со селотејп. П : Сите производи се реални слики?
A : Да, на сите вистински слики. Добро изработка, можете да го користите more2-3 години.
Точка име : автомобил правец на deflector за isuzu d-max 2012-2016
Автомобил модел : За isuzu d-max 2012-2016 (проверете внимателно со автомобил модел)
автомобил стил : За isuzu d-max пикап 4 врати
Состојба : 100% сите нови
Бренд : YCSUNZ
боја : црна
Количина : 4 парчиња/set
Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен. П : Може да ви обезбеди патеката број?
A : Да, ние може да обезбеди. П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне. П : Колку денови по породувањето може да приемот?
A : Азија, Австралија, Европа и Северна Америка 5-30 дена може да се добие производ, Јужна Америка и Африка 25-60 дена може да го добиете производот. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете го вашиот автомобил слика за мене.

Повеќе информации

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Автомобил Производител:
Isuzu
колекции:
4pcs/set
Процесот:
КОМПРЕСИЈА ЛИЕЊЕ
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
awning
Место на Потекло:
КИНА, КОПНОТО
Автомобил модел:
ЗА ISUZU D-MAX 2012 2013 2014 2015
is_customize:
Yes
Модел Година:
2012 2013 2014 2015 2016 година

Најдобрите понуди во категоријата