.

.

Сублимација Обичај Триатлон Велосипедизам еден-парче костим/Tri одговараат/ Триатлон wetsuit работи со влошки за спорт

Сублимација Обичај Триатлон Велосипедизам еден-парче костим/Tri одговараат/ Триатлон wetsuit работи со влошки за спорт

Степени:

DEN 1843.00 -52 %
DEN 3839.52
Износ
Това е достапна

Бидејќи професионални ткаенина е тесна.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Големина На Табелата :
Користење и одржување
1,во водата пред пливање и костим за капење целосна влажни панталони.
Ние сами во нашиот бренд "ЗИМСКИОТ" и некои од нашите swimwears добиете ФИНА одобрени
Сублимација Обичај Триатлон Велосипедизам еден-парче костим/Tri одговараат/ Триатлон wetsuit работи со влошки за спорт
Корисни Совети
1.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.
2,Избегне облечен во груба рок или земјата со триење, за да се спречи влакна се земе предиво.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
3,Влажни пливачки костуми и не може да се стави во пластична кеса со долг море или базен вода потопување, лесно tocolor.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу ±1 инч во одредени мерења. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
5,се Мијат во вентилирани место да се исуши, не се директна изложеност на сончева светлина е.

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
501012
Бренд Име:
TNSY
Материјал:
Lycra,Spandex
Пол:
Мажи

Најдобрите понуди во категоријата