.

.

Дербито перформанси вода доказ костим за капење за мажи,Повластен Печати Пливаат Шорцеви Полна големина Плажа Носат Професионални wetsuit

Дербито перформанси вода доказ костим за капење за мажи,Повластен Печати Пливаат Шорцеви Полна големина Плажа Носат Професионални

Степени:

DEN 2254.00 -52 %
DEN 4695.84
Износ
Това е достапна


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу ±1 инч во одредени мерења. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние сами во нашиот бренд "ЗИМСКИОТ" и некои од нашите swimwears добиете ФИНА одобрени Трки перформанси вода доказ бански костуми perfect мажи,Повластен Пливаат Шорцеви за Мажи Полна големина Плажа Носат Професионални wetsuit
Карактеристики :
1.
4,Рака мие со вода колку што е можно побрзо по пливање, не користете детергент и кајгана. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ткаенината е добра еластичност, деформација, силна затегнувачка својства.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Бидејќи професионални ткаенина е тесна. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
3,Влажни пливачки костуми и не може да се стави во пластична кеса со долг море или базен вода потопување, лесно tocolor.
Отпор (3) високо-одделение ткаенини, одбивање да токсини.
дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Број На Модел На:
808055PU
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
TNSY

Најдобрите понуди во категоријата