.

.

NSA едно парче жените бански висока јака костими за капење) за жени трки и обука swmwear 2203

NSA едно парче жените бански висока јака костими за капење) за жени трки и обука swmwear 2203

Степени:

DEN 922.00 -52 %
DEN 1919.52
Износ
Това е достапна

Бидејќи професионални ткаенина е тесна.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за погрешна верзија.
Големина На Табелата :
Користење и одржување
1,во водата пред пливање и костим за капење целосна влажни панталони.
4,Рака мие со вода колку што е можно побрзо по пливање, не користете детергент и кајгана. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
3,Влажни пливачки костуми и не може да се стави во пластична кеса со долг море или базен вода потопување, лесно tocolor.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
6,Чуваат за долги периоди, не се стави производот во концентриран вкус на кабинетот молец.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу ±1 инч во одредени мерења. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме onemonth слободна замена.
Ние сами во нашиот бренд "ЗИМСКИОТ" и некои од нашите swimwears добиете ФИНА одобрени ЗИМСКИОТ едно парче жените бански висока јака костими за капење) за жени трки и обука swmwear 2203
Корисни Совети
1. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
5,се Мијат во вентилирани место да се исуши, не се директна изложеност на сончева светлина е.
2,Избегне облечен во груба рок или земјата со триење, за да се спречи влакна се земе предиво.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
2203

Најдобрите понуди во категоријата