.

.

Топла Продажба! Новодојдени професионални компресија Велосипедизам Велосипед Велосипед Jumpsuit ironman триатлон Облека костим за капење Три одговараат на

Топла Продажба! Новодојдени професионални компресија Велосипедизам Велосипед Велосипед Jumpsuit ironman триатлон Облека костим

Степени:

DEN 1843.00 -52 %
DEN 3839.52
Износ
Това е достапна


Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу ±1 инч во одредени мерења.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.
4,Рака мие со вода колку што е можно побрзо по пливање, не користете детергент и кајгана.
Големина На Табелата :
Користење и одржување
1,во водата пред пливање и костим за капење целосна влажни панталони.
2,Избегне облечен во груба рок или земјата со триење, за да се спречи влакна се земе предиво.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
6,Чуваат за долги периоди, не се стави производот во концентриран вкус на кабинетот молец. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
5,се Мијат во вентилирани место да се исуши, не се директна изложеност на сончева светлина е.
Ние сами во нашиот бренд "ЗИМСКИОТ" и некои од нашите swimwears добиете ФИНА одобрени
Топла Продажба! Новодојдени Велосипедизам Велосипед Велосипед Jumpsuit ironman триатлон Облека
Корисни Совети
1.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Бидејќи професионални ткаенина е тесна. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
501011
Бренд Име:
TNSY

Најдобрите понуди во категоријата