.

.

ТОП ПРОДАЖБА на Сосема НОВ висок квалитет про машки шорцеви пливање водови Jammer Топла продажба бесплатен превозот

ТОП ПРОДАЖБА на Сосема НОВ висок квалитет про машки шорцеви пливање водови Jammer Топла продажба бесплатен превозот

Степени:

DEN 701.00 -52 %
DEN 1460.64
Износ
Това е достапна

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Бидејќи професионални ткаенина е тесна.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.
4,Рака мие со вода колку што е можно побрзо по пливање, не користете детергент и кајгана.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу ±1 инч во одредени мерења.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.
Големина На Табелата :
Користење и одржување
1,во водата пред пливање и костим за капење целосна влажни панталони. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор.
ТОП ПРОДАЖБА на Сосема НОВ висок квалитет про машки шорцеви пливање водови Jammer Топла продажба бесплатен превозот
Корисни Совети
1.
3,Влажни пливачки костуми и не може да се стави во пластична кеса со долг море или базен вода потопување, лесно tocolor.
6,Чуваат за долги периоди, не се стави производот во концентриран вкус на кабинетот молец.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Spandex,Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
806004
Бренд Име:
TNSY

Најдобрите понуди во категоријата