.

.

NSA Анти-УВ Полиестер бански заштитна swiming одговараат на тесни - фитинг вода спорт унисекс wetsuits 531

NSA Анти-УВ Полиестер бански заштитна swiming одговараат на тесни - фитинг вода спорт унисекс wetsuits 531

Степени:

DEN 1152.00 -52 %
DEN 2399.52
Износ
Това е достапна

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за погрешна верзија.
5,се Мијат во вентилирани место да се исуши, не се директна изложеност на сончева светлина е.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
дека објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.
4,Рака мие со вода колку што е можно побрзо по пливање, не користете детергент и кајгана.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу ±1 инч во одредени мерења.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Spandex
Бренд Име:
TNSY
Број На Модел На:
531

Најдобрите понуди во категоријата