.

.

Топла Продажба! Новодојдени Велосипедизам Велосипед Велосипед Jumpsuit ironman триатлон Облека

Топла Продажба! Новодојдени Велосипедизам Велосипед Велосипед Jumpsuit ironman триатлон Облека

Степени:

DEN 1843.00 -52 %
DEN 3839.52
Износ
Това е достапна


Големина На Табелата :
Користење и одржување
1,во водата пред пливање и костим за капење целосна влажни панталони.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3,Влажни пливачки костуми и не може да се стави во пластична кеса со долг море или базен вода потопување, лесно tocolor.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.
2,Избегне облечен во груба рок или земјата со триење, за да се спречи влакна се земе предиво. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
4,Рака мие со вода колку што е можно побрзо по пливање, не користете детергент и кајгана.
6,Чуваат за долги периоди, не се стави производот во концентриран вкус на кабинетот молец.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу ±1 инч во одредени мерења.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
501010
Бренд Име:
TNSY

Најдобрите понуди во категоријата