.

.

20 парчиња/кутија 925 sterling silver Кристално Јасно Носот studs Пирсинг nariz

20 парчиња/кутија 925 sterling silver Кристално Јасно Носот studs Пирсинг nariz

Степени:

DEN 384.00
Износ
Това е достапна

На големо и дистрибутери ширум светот се најде на нашите производи добра продажба во нивните пазари, бидејќи ние може да обезбеди најдобар квалитет на производи на повеќето пониска цена преку исклучителна изработка и одговорен работник, Обезбедување на супериорен квалитет, одлична услуга и брза испорака.Колку долго може да се добие мојата цел ?
Превозот време зависи од начинот на логистика и земјата.
Големина : кристал : 1. Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас за да го потврдите. Кога ви треба 1 предмет повеќе од 1 десетина, pls контактирајте со нас ви даде трговија на големо цена.8 mm Пост должина : директно 10мм,топката крај : 6mm
Боја : сребро.

Повеќе информации

Метална боја:
Злато директно крајот, Сребро директно крајот, Сребро директно крајот, Среброто топката крај
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Лице
Број На Модел На:
NR-125
Тип На Објект:
Носот студ & прстени
Обликот:
пирсинг nariz
Главен Материјал:
925 Sterling silver
Големина:
Post Length
боја:
злато & сребрена
Повод:
датум ,страни, купување,подарок
Пол:
Unsex
Оригиналното Место:
Жеџијанг ,Кина
is_customized:
Yes
Телото Област:
носот

Најдобрите понуди во категоријата