.

.

SZLHRSD за Google Пиксели 2 XL супер-тенок ракав торбичка маска, микрофибер бод случај За Алкател Verso Телефон торба

SZLHRSD за Google Пиксели 2 XL супер-тенок ракав торбичка маска, микрофибер бод случај За Алкател Verso Телефон торба

Степени:

DEN 502.00 -25 %
DEN 669.60
Износ
Това е достапна

Sleeve / мобилен телефон џеб, двоен слој, може да се стави мобилен телефон или други мали предмети Стил : Fasion Карактеристики : водоотпорен, shockproof, анти-капка, прашина Високо квалитетен материјал : ultrafine влакна Слики за повикување само, се предмет на преовладуваат во вид

Повеќе информации

Материјал:
за Алкател Verso, за Google Пиксели 2 X, за Google Пиксели 2
Големина:
5/6inch
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Бизнис
Бренд Име:
SZLHRSD
Карактеристики:
супер-тенок ракав торбичка маска
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung

Најдобрите понуди во категоријата