.

.

Нова Универзална Запечатени Водоотпорен Пливање, Нуркање Торба За LG Q6 / Q6 Алфа Q6+ M700N M700A Мобилни Телефони Подводни Торбичка Случај Торба

Нова Универзална Запечатени Водоотпорен Пливање, Нуркање Торба За LG Q6 / Q6 Алфа Q6+ M700N M700A Мобилни Телефони Подводни Торбичка

Степени:

DEN 152.00 -26 %
DEN 205.92
Износ
Това е достапна


3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Објектот боја може да се разликува малку,бидејќи секој компјутер е следи покажува боја малку поинаку. Ненадејна промена на температурата може случај влажност во торба, не ја отвори торбата и нека се исуши целосно. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус само може да се проследи во Кина, следење на број не може да се проследи во вашата земја.
Пакетот вклучува :
1 x Водоотпорен Перница Случај
1 x Lanyard
По Продажба :
1) Сите стоки преку строга тестирање пред превозот и ние гарантираме тоа е добро. Не користете го во вода, пролетта со температура од над 30 степен centigrate. Ако кал, земја или песок пронајдени во торба, по употреба не се мијат тоа далеку од чиста вода пред складирање. Ви благодариме!
.
Повратни информации :
1) Вашата повратна информација е многу важна за нас.
4) Ако не може да ја прими стоката во рок од 50 дена , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе рефундирање на сите вашата исплата . Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти добра репутација, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга.
2) Ако имате било какви прашања со стоките примени, ве молиме контактирајте со нас во секое време, наместо на отворениот спор ,
3) Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа , а ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Обрнете внимание на :
1. Бидејќи новата царинска политика на Русија, руската клиенти треба да се пополни во примачот име и презиме во ред. Проверете го клипот и отворање на кесата во секое време, по употреба за да видите дали секое влијание се случи од било тешко објект. Ве молиме осигурете се дека пакетот е непроменети кога ќе потпис тоа . Прирачник за мерење,грешка во околу 1 CM. Кога одите на плажа,Ако водоотпорен перница се опфатени во песок и не може да се отвори, ве молиме чисти со бистра вода а потоа обидете се повторно да го отворите.
2) Ние секогаш се нудат на најевтиниот цена за најдобри стока и услуга за вас. Проверете правилно торба и додатокот ако постои било каква штета, особено клип и отворањето на торба пред употреба.5x4 инчен (Забелешка : мобилни телефони чии димензии се помали од оваа големина, исто така може да се стави во овој водоотпорен перница.

Повеќе информации

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Торбичка
Функција:
Водоотпорен
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Транспарентна
Големина:
For LG Q6 / Q6 Alpha Q6+ M700N M700A
Карактеристики:
Транспарентен водоотпорен
Употреба:
Пливање, Нуркање, Кампување, Отворено
Стил:
Safe 100% Запечатени Водоотпорен Перница
Дополнителни функции:
Нечистотија-отпорни/Шок-Доказ,/Отпорно на Гребење
Големина:
18cm*10.5cm
Трговија на големо:
Поддршка
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Материјал:
ПВЦ/ABS
боја:
Црна,Сина,Зелена,Skyblue,Портокалова,Розова,Жолта,Виолетова
Луѓе:
Случај За Жени/Мажи

Најдобрите понуди во категоријата