.

.

Универзална Запечатени Водоотпорен Пливање, Нуркање Торба За Wiko Џими/Оклопни/Виножито/Патот/Автопат Знаци/Восок Подводни Торбичка Маска

Универзална Запечатени Водоотпорен Пливање, Нуркање Торба За Wiko Џими/Оклопни/Виножито/Патот/Автопат Знаци/Восок Подводни Торбичка

Степени:

DEN 152.00 -26 %
DEN 205.92
Износ
Това е достапна


2) Ние секогаш се нудат на најевтиниот цена за најдобри стока и услуга за вас.5x4 инчен (Забелешка : мобилни телефони чии димензии се помали од оваа големина, исто така може да се стави во овој водоотпорен перница. Прирачник за мерење,грешка во околу 1 CM. Објектот боја може да се разликува малку,бидејќи секој компјутер е следи покажува боја малку поинаку. Во спротивно, вашиот пакет нема да се реализира успешно.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Бидејќи новата царинска политика на Русија, руската клиенти треба да се пополни во примачот име и презиме во ред. Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти добра репутација, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга.
2) Ако имате било какви прашања со стоките примени, ве молиме контактирајте со нас во секое време, наместо на отворениот спор ,
3) Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа , а ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ако сакате да имаат следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail како превозот метод.)
Практични Апликации :
Пливање
Пловењето
Риболов
Скијање
Плажа
Спортски Настани
Одморалишта /Waterparks
Сликарство
Водовод
ЉУБЕЗНО ВЕ ПОТСЕТАМ :
1. Не го изложувајте перниче под сонцето за долго време. Проверете правилно торба и додатокот ако постои било каква штета, особено клип и отворањето на торба пред употреба. Проверете го клипот и отворање на кесата во секое време, по употреба за да видите дали секое влијание се случи од било тешко објект. Ненадејна промена на температурата може случај влажност во торба, не ја отвори торбата и нека се исуши целосно.
Обрнете внимание на :
1. Не користете го во вода, пролетта со температура од над 30 степен centigrate. Ако кал, земја или песок пронајдени во торба, по употреба не се мијат тоа далеку од чиста вода пред складирање.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Повратни информации :
1) Вашата повратна информација е многу важна за нас. Кога одите на плажа,Ако водоотпорен перница се опфатени во песок и не може да се отвори, ве молиме чисти со бистра вода а потоа обидете се повторно да го отворите.
Функција :
100% водоотпорни, dustproof, песок
дизајн тип на Ѓердан
Водоотпорен до 30 метри длабока
се применува за Нуркање плажа, море, бела вода, рафтинг, ски
Текстура на материјал : ПВЦ, ABS
Големина : 18x10.

Повеќе информации

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Торбичка
Функција:
Водоотпорен
дизајн:
Транспарентна
Големина:
For Wiko Jimmy/Getaway/Rainbow/Highway/Highway Signs/Wax
Карактеристики:
Транспарентен водоотпорен
Компатибилен Бренд:
За Wiko
Употреба:
Пливање, Нуркање, Кампување, Отворено
Стил:
Safe 100% Запечатени Водоотпорен Перница
Дополнителни функции:
Нечистотија-отпорни/Шок-Доказ,/Отпорно на Гребење
Големина:
18cm*10.5cm
Трговија на големо:
Поддршка
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Материјал:
ПВЦ/ABS
боја:
Црна,Сина,Зелена,Skyblue,Портокалова,Розова,Жолта,Виолетова
Луѓе:
Случај За Жени/Мажи

Најдобрите понуди во категоријата