.

.

Отворено Кожа Половината Спојувалка за Каиш Кука Јамка Телефон Случај Покритие За Prestigio Wize N3 PSP3507 ДУО NK3 PSP3527DUO М3 PSP3506 ДУО

Отворено Кожа Половината Спојувалка за Каиш Кука Јамка Телефон Случај Покритие За Prestigio Wize N3 PSP3507 ДУО NK3 PSP3527DUO

Степени:

DEN 461.00 -25 %
DEN 614.40
Износ
Това е достапна


Отворен Спортски Кожа Торбичка Половината Спојувалка за Каиш Магнетни Блиску Случај Покрие Торба Holster Погоден За Мулти Модел на Телефон помеѓу 5.0-5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Кука Јамка Појас Стил Торбичка , Преносни За Надворешна Голема за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Магнетни Блиску имаме тестирани , телефонот модел како што е опишано погоре добро се вклопува , ве молиме да бидат сигурни да се купи !

Повеќе информации

Материјал:
кожа
дизајн:
Геометриски,Обична,Егзотични,Спорт,Гроздобер
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Функција:
Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
појас holster
Големина:
16.5cm*9.5cm*2cm
Компатибилен Бренд:
Prestigio

Најдобрите понуди во категоријата