.

.

За Xiaomi Redmi 4X Случај Торбичка Покрие Спојувалка за Каиш Кеси Половината Holster Случај За Xiaomi Redmi 4X Про Флип Кожа Случај Носат

За Xiaomi Redmi 4X Случај Торбичка Покрие Спојувалка за Каиш Кеси Половината Holster Случај За Xiaomi Redmi 4X Про Флип Кожа

Степени:

DEN 228.00 -5 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапна

За Xiaomi Redmi 4 X Случај Торбичка Покрие Спојувалка за Каиш Кеси Половината Holster Случај За Xiaomi Redmi 4 X Про Флип Кожа Случај Носат
Опис На Производот :
Овие пошта се луксузен на допир и се направени од faux кожа. Случаите целосно покривање на телефон и имаат надворешен спојувалка за каиш торбичка, така што телефонот може да бидат обесени цврсто до појас. Идеален за еден човек кој е на работа и треба да го задржи својот телефон во близина.
Случајот користи магнетно клип со што автоматски се затвора кога случајот е укината надолу. Овие случаи може да биде безбедно прицврстени за да панталоните појас.

Повеќе информации

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
спојувалка за каиш чанта џеб ракав торба holster
Големина:
5.0inch
Бренд Име:
kindamart
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Материјал:
Топ Одделение TPU Кожа

Најдобрите понуди во категоријата