.

.

Заеднички Дизајн СТП Кожа Случај За Ulefone Т1 S8 S8PRO S8 ПРО се Повлече Табот Ракав Торба Торбичка Случај Покрие Штит

Заеднички Дизајн СТП Кожа Случај За Ulefone Т1 S8 S8PRO S8 ПРО се Повлече Табот Ракав Торба Торбичка Случај Покрие Штит

Степени:

DEN 138.72
Износ
Това е достапна


*Совршено одговара на обликот.com/store/715197
.
*Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.) Ве молиме да го организира плаќањето во рок од 24 часа по вашата аукција. Бидејќи позитивен фидбек е важно за нашиот бизнис, ве молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. За wholesales. Имаме добар однос брод со локалните кралевите во мобилен бизнис, како што се Micromaxx, јас мобилен, ЗИС, Летаат, П мобилен, Tiphone, Viettel итн. Ве молиме одберете ЕМС што е повеќе од брз ако ви треба тоа во брзо време. Ве молиме имајте предвид дека ние ќе брод вашата Aliexpress адреса as default. За промет на големо, дистрибутери, ве молиме контактирајте со нас за детали директно. Ве молиме да го потврдите плаќањето да го затвори договорот, кога ќе се примени на својата цел.

Повеќе информации

Материјал:
PU
Карактеристики:
Анти-удар
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
pierves
дизајн:
бизнис
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Ulefone
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Ulefone Т1/S8/S8 ПРО

Најдобрите понуди во категоријата