.

.

За Motorola МОТО Z ИГРА 5.5 инчен Микрофибер Кожа Ракав Litchi Шема Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За МОТО Z ИГРА

За Motorola МОТО Z ИГРА 5.5 инчен Микрофибер Кожа Ракав Litchi Шема Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За МОТО Z ИГРА

Степени:

DEN 460.00 -31 %
DEN 667.20
Износ
Това е достапна


За Motorola МОТО Z ИГРА 5.5 инчен Микрофибер Кожа Ракав Litchi Шема
Торбичка Телефон Торба Случај Покритие За МОТО Z ИГРА
1.Оваа торбичка направени од ultrathin луксузни висок квалитет микрофибер кожа , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна
3. Луксузна Litchi Шема Дизајн , внатре , тоа е не-плетени влакна , кој е многу мек , сите круг заштита за вашиот телефон !

Повеќе информации

Материјал:
кожа
Карактеристики:
Sleeve Торбичка
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер,Мат
Големина:
For MOTO Z PLAY
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на

Најдобрите понуди во категоријата