.

.

телефон Водоотпорен Торбичка со Прилагодливи Половината Рака за Сончање за LG G5 LG Nexus 5X v20 за ACER JADE Primo за sony xr Z5

телефон Водоотпорен Торбичка со Прилагодливи Половината Рака за Сончање за LG G5 LG Nexus 5X v20 за ACER JADE Primo за sony xr

Степени:

DEN 199.00 -33 %
DEN 297.60
Износ
Това е достапна

IPX8 Водоотпорен - IPX8 водоотпорен со тројно запечатување дизајн за да се обезбеди водоотпорен заштита, до длабочина од 6 метри. Повеќенаменски - Совршени за пливање, сончање, kayaking, пловењето, риболов, пешачењето, кампување или било какви други активности на отворено. Голем капацитет - Идеален за одржување на вашите телефони, часовници, камери, пари, клучеви, документи и други скапоцености. Преносни - Лесен дизајн, и прилагодливи половината рака го прави лесен и удобен за носење. Направени од високо трајни ПВЦ материјал за заштита на вашите лични предмети од вода, прашина, песок и нечистотија. Дали сте надвор за пливање, сончање, kayaking, пловењето, риболов или туризам, Mudder водоотпорен торбичка е идеален придружник. Тој нуди сеопфатна заштита за вашиот телефон, види, камера, пасош, пари, кредитни картички, копчиња, документи и други скапоцености.Направени од високо издржлив материјал со тројно запечатување, Mudder водоотпорен торбичка може да се обезбеди вашите лични предмети, цврсто, држејќи ги од вода, прашина, песок и нечистотија. Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме да го направите водоотпорен тест пред да го користите производот
2. Ве молиме НЕ користете го производот кога температурата е над 40 степен

Повеќе информации

Големина:
15*20cm
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен
Карактеристики:
Водоотпорен
Тип:
Торбичка
дизајн:
Спорт
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Бренд Име:
Lulumi
Материјал својства:
Заштита на животната средина, со висок квалитет
одговара 1:
7.9 инчен таблет или под
Се вклопат 2:
за iphone за мини
Одговара 3:
Автомобил копче телефон паричникот цигари
Погоден За Спорт:
Риболов лебдат плажа пливање, трчање џунглата авантура
Функција:
Вода/Нечистотија/Шок Доказ

Најдобрите понуди во категоријата